کارشناس فروش

فردی که به عنوان کارشناس فروش یک مجموعه کاری در حال فعالیت می باشد فردی است متعهد و وظیفه شناس که باید اشراف کاملی به فعالیت های فروش و بازارهای مختلف داشته باشد. این امر می تواند در نتیجه شناخت و آشنایی این فرد با عرصه ها و زمینه هایی که می تواند در زمینه فروش تاثیرگذار باشد انجام پذیر باشد.

کارشناس پشتیبانی

کارشناس پشتیبانی فردی است که از عملکرد سیستم‌های مشتریان مراقبت می‌کند. افزون بر این، با توجه به مفاد قرارداد پشتیبانی مشتری، مشکلات و ابهامات ایجاد شده نسبت به عملکرد سیستم را برطرف می‌سازد.

کارشناس شبکه

کارشناس شبکه، شبکه های کامپیوتری گسترده (WAN) و محلی (LAN) را ایجاد و پشتیبانی می کند. محدوده کار کارشناس شبکه می تواند یک طبقه از یک ساختمان و یا چندین کشور بوده و برای این کار از تکنولوژی های مختلف از جمله فیبرهای نوری و یا تکنولوژی های مایکروویوی می توان استفاده کرد.


بازاریاب

بسیاری از شرکتها و موسسات نیاز دارند که بازار یابانی استخدام کنند که علاوه بر قابل اعتماد بودن ، کارا و مفید باشند و بتوانند در فروش محصولات شرکت و بازاریابی برای شرکت موفق باشند.

کارشناس نصب

کارشناس نصب فردی است که بر مفاهیم شبکه ،‌محیط ویندوز و به تنظیمات مودم آشنایی دارد و توانایی راهنمایی مشتریان به صورت تلفنی و پشتیبانی کارشناسان فنی در هنگام نصب را دارد.

برنامه نویس

برنامه نویس کامپیوتر، کدهای برنامه های نرم افزاری را می نویسد و به اشکال زدایی (debug) ، آزمایش برنامه های کامیپوتری برای اطمینان یافتن از رسیدن به نتایج مورد نظر (test) ، و همچنین نگهداری کد منبع (source code) برنامه کامپیوتری می پردازد.


 

آدرس

  • آدرس : میدان رسالت خیابان مدنی تقاطع جانبازان پلاک 1325 ساختمان البرز واحد 23
  • ایمیل : hilink@hilinknet.ir
  • مرکزتماس : 74459-021
  • امورمشتریان : 72587000-021
  • نمابر : 77137500-021

تماس با ما